RestaurantSupply.com is your trusted source for Taylor Thermometer thermometers.
- Authorized Taylor Thermometer dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Taylor Thermometer ALTSW3616 thermometers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Taylor Thermometer ALTSW3616 2 Inch On Off Switch to Control Kitchen Equipment
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | ALTSW3616 |
| Manufacturer Part # | ALTSW3616 |
| Height | 2.5" |
| Width | 2" |
| Depth | 3" |
| Weight | 0.08 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam ALTSW3616 On Off Switch 358
