RestaurantSupply.com is your trusted source for Alto-Shaam commercial oven parts and accessories.
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam ALTSW-34077 commercial oven parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Alto-Shaam ALTSW-34077 2.45 Inch Electric Switch Circuit Breaker with Durable Design
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | ALTSW-34077 |
| Manufacturer Part # | ALTSW-34077 |
| Height | 1.55" |
| Width | 2.45" |
| Depth | 2.9" |
| Weight | 0.45 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam ALTSW-34077 Switch Circuit Breaker 2 0 Amp D.p. .75x1.26"hole
