RestaurantSupply.com is your trusted source for Alto-Shaam commercial oven parts and accessories.
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam ALTSH-23738 commercial oven parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Alto-Shaam ALTSH-23738 20 Inch Shelf with Stainless Steel Construction
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | ALTSH-23738 |
| Manufacturer Part # | ALTSH-23738 |
| Height | 0.25" |
| Width | 20.88" |
| Depth | 25" |
| Weight | 4.34 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam ALTSH-23738 Shelf S/s 1200 S S/pt Up Upsoption
