RestaurantSupply.com is your trusted source for Alto-Shaam aftermarket commercial oven parts and accessories.
- Engineered to match existing Alto-Shaam units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Alto-Shaam ALTGU33384 commercial oven parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Alto-Shaam ALTGU33384 Gauge Temp 100 to 350 Inch commercial oven parts and accessories
| Fits with Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | ALTGU33384 |
| Manufacturer Part # | ALTGU33384 |
| Height | 2.45" |
| Width | 3.45" |
| Depth | 7.1" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam ALTGU33384 Gauge Temp 100 350f