Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Alto-Shaam aftermarket cooking equipment accessories and gas connectors.
- Engineered to match existing Alto-Shaam units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Alto-Shaam ALTGS-22952 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Alto-Shaam ALTGS-22952 19-1/2 Inch by 28 Inch Door Gasket Gray Rubber
| Fits with Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | ALTGS-22952 |
| Manufacturer Part # | ALTGS-22952 |
| Height | 3" |
| Width | 3" |
| Depth | 13" |
| Weight | 0.55 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam ALTGS-22952 Door Gasket 4 Sided Gray, 19-1/2" X 28", Alto-shaam 1000-th-i 1000-th-iii 1000-th/iii 1000-up, 1000-ups 1000-ups/epl 1200-th-iii 1200-th/iii
