RestaurantSupply.com is your trusted source for Alto-Shaam commercial oven parts and accessories.
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam ALTEL-29875 commercial oven parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Alto-Shaam ALTEL-29875 25.000 Inch T Shaped Electric Foil Padheater
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | ALTEL-29875 |
| Manufacturer Part # | ALTEL-29875 |
| Height | 3.8" |
| Width | 5.9" |
| Depth | 25.9" |
| Weight | 1.16 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam ALTEL-29875 Element 320w T Shaped Fo Il Padheater 25.000" X 2
