RestaurantSupply.com is your trusted source for Alto-Shaam commercial oven parts and accessories.
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam ALTCC-34328 commercial oven parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Alto-Shaam ALTCC-34328 4 Inch Dual Warmer Food Warming Timer Stainless Steel
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | ALTCC-34328 |
| Manufacturer Part # | ALTCC-34328 |
| Height | 2" |
| Width | 4" |
| Depth | 10.5" |
| Weight | 0.41 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam ALTCC-34328 Control Asb Dual Warmerw / Timers Uni Body
