FREE Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Win-Holt AL-1820BKD/HD 5 Inch Heavy-Duty Steel Sheet Pan Rack with 20 Tiers
| Manufacturer | Win-Holt Equipment Corp. |
|---|---|
| Model Number | AL-1820BKD/HD |
| Manufacturer Part # | AL-1820BKD/HD |
| Height | 21" |
| Width | 9" |
| Depth | 70" |
| Weight | 40 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Win-Holt Equipment Corp. AL-1820BKD/HD Sheet Pan Rack Hd