Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints AJA7002298 8 Inch Stainless Steel Cover Top for Esdz 1200
Item:
#1179060
Technical details
| Manufacturer | Roundup - AJ Antunes |
|---|---|
| Model Number | AJA7002298 |
| Manufacturer Part # | AJA7002298 |
| Height | 2.8" |
| Width | 7.65" |
| Depth | 12.85" |
| Weight | 5 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
AllPoints AJA7002298 8 Inch Stainless Steel Cover Top for Esdz 1200
$176.74
Unit price
/
Unavailable
