Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints AJA7001403 6 Inch Ring Egg Kit 5 Packs Durable OEM Parts
Item:
#1179044
Technical details
| Manufacturer | Roundup - AJ Antunes |
|---|---|
| Model Number | AJA7001403 |
| Manufacturer Part # | AJA7001403 |
| Height | 5" |
| Width | 6" |
| Depth | 9" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
AllPoints AJA7001403 6 Inch Ring Egg Kit 5 Packs Durable OEM Parts
$49.96/{}
Unit price
/
Unavailable
