Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints AJA7001330 3.75 Inch Drive Chain 112 Link Stainless Steel
Item:
#1195637
Technical details
| Manufacturer | Roundup - AJ Antunes |
|---|---|
| Model Number | AJA7001330 |
| Manufacturer Part # | AJA7001330 |
| Height | 0.65" |
| Width | 3.75" |
| Depth | 6.2" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints AJA7001330 3.75 Inch Drive Chain 112 Link Stainless Steel
$50.64
Unit price
/
Unavailable
