Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints AJA200368 1.1 Inch Gasket Nose Piece Esdz 1200 OEM Component
Item:
#1179048
Technical details
| Manufacturer | Roundup - AJ Antunes |
|---|---|
| Model Number | AJA200368 |
| Manufacturer Part # | AJA200368 |
| Height | 0.5" |
| Width | 1.1" |
| Depth | 12.5" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
AllPoints AJA200368 1.1 Inch Gasket Nose Piece Esdz 1200 OEM Component
