Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints AJA0507657 3.3 Inch Bracket Spacer Steel for Equipment Support
Item:
#1178159
Technical details
| Manufacturer | Roundup - AJ Antunes |
|---|---|
| Model Number | AJA0507657 |
| Manufacturer Part # | AJA0507657 |
| Height | 0.7" |
| Width | 3.3" |
| Depth | 5.1" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
AllPoints AJA0507657 3.3 Inch Bracket Spacer Steel for Equipment Support
