Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for T&S Brass faucet and drain accessories.
- Authorized T&S Brass dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock T&S Brass AG6E faucet and drain accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
T&S Brass AG6E 3 5/8 Inch Gas Swivel Fitting Brass with Flexible Joint
| Manufacturer | T&S Brass |
|---|---|
| Model Number | AG6E |
| Manufacturer Part # | AG6E |
| Height | 4.63" |
| Width | 4.06" |
| Depth | 3.06" |
| Weight | 1.53 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
T&S Brass AG6E Material Brass, Length 3 5/8", Thread 1 Female & Male Npt W/ Swivel Joint
