Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints AFBHLB150A 2.3 Inch Electric Heater Safety Coated Stainless Steel
Item:
#1443992
Technical details
| Manufacturer | Atlantic Food Bars |
|---|---|
| Model Number | AFBHLB150A |
| Manufacturer Part # | AFBHLB150A |
| Height | 2.2" |
| Width | 2.3" |
| Depth | 4.8" |
| Weight | 0.11 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints AFBHLB150A 2.3 Inch Electric Heater Safety Coated Stainless Steel
$56.55
Unit price
/
Unavailable
