Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints AFBHLB125 6.75 Inch Electric Heat Lamp Stainless Steel with 125 Watt Power
Item:
#1443991
Technical details
| Manufacturer | Atlantic Food Bars |
|---|---|
| Model Number | AFBHLB125 |
| Manufacturer Part # | AFBHLB125 |
| Height | 5.45" |
| Width | 6.75" |
| Depth | 8.05" |
| Weight | 0.36 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints AFBHLB125 6.75 Inch Electric Heat Lamp Stainless Steel with 125 Watt Power