Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Master-Bilt aftermarket commercial refrigeration parts and accessories.
- Engineered to match existing Master-Bilt units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Master-Bilt AE61-1006 commercial refrigeration parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Master-Bilt AE61-1006 2.5 Inch Equipment Leg Threaded Stud Nickel Plated
| Fits with Manufacturer | Component Hardware Group |
|---|---|
| Model Number | AE61-1006 |
| Manufacturer Part # | AE61-1006 |
| Height | 2.5" |
| Width | 2.5" |
| Depth | 6.8" |
| Weight | 1.06 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Component Hardware Group AE61-1006 Equipment Leg Nickel Plated., Threaded Stud, Mqaster-bilt Blg-12 Blg-12hd Blg-27 Blg-27hd Blg-48, Blg-48hd Blg-52 Blg-52hd Blg-74 Blg-74hd Blg-80, Blg-80hd Bmg-27 Bmg-48 Bmg-52 Bmg-74 Bmg-80 Ihc-27, Ihc-48 Tac-27 Tac-48 Tac-74 Taf-27 Taf-48 Taf-74, Tlg-27 Tlg-27hd Tlg-48 Tlg-48hd Tlg-52 Tlg-52hd, Tlg-74 Tlg-74hd Tlg-80 Tlg-80hd Tmg-27 Tmg-48 Tmg-52, Tmg-74 Tmg-80
