RestaurantSupply.com is your trusted source for Alto-Shaam commercial oven parts and accessories.
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam AD2857 commercial oven parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Alto-Shaam AD2857 10.3 Oz Adhesive Silicone Black for Commercial Kitchens
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | AD2857 |
| Manufacturer Part # | AD2857 |
| Height | 2" |
| Width | 2.55" |
| Depth | 9.2" |
| Weight | 0.76 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam AD2857 Adhesive Silicone Black Ul&nsfapproved 10.3 Oz T