FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Middleby Marshall cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Middleby Marshall dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Middleby Marshall ACSKDZSTRAP cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Middleby Marshall ACSKDZSTRAP 9 Inch Conveyor Belt Tension Support Assembly
| Manufacturer | Middleby Marshall |
|---|---|
| Model Number | ACSKDZSTRAP |
| Manufacturer Part # | ACSKDZSTRAP |
| Height | 2.55" |
| Width | 9.05" |
| Depth | 11.9" |
| Weight | 2.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Middleby Marshall ACSKDZSTRAP Kit Ctx Mcp Assy
