FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Amana walk-in refrigerators and freezers.
- Authorized Amana dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Amana ACPHDC18Y2 walk-in refrigerators and freezers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Amana ACPHDC18Y2 22 Inch Compact Stainless Steel Microwave 1800 Watt
| Manufacturer | Amana |
|---|---|
| Model Number | ACPHDC18Y2 |
| Manufacturer Part # | ACPHDC18Y2 |
| Height | 19.01" |
| Width | 22" |
| Depth | 25.5" |
| Weight | 77 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Amana ACPHDC18Y2 Microwave 1800w Compact