RestaurantSupply.com is your trusted source for Dynamic Mixer mixer parts and accessories.
- Authorized Dynamic Mixer dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Dynamic Mixer -AC003 mixer parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Dynamic Mixer -AC003 2 Inch Whisk F90 Gas Mixer Stainless Steel Compact Durable
| Manufacturer | Dynamic Mixer |
|---|---|
| Model Number | -AC003 |
| Manufacturer Part # | -AC003 |
| Height | 2" |
| Width | 2" |
| Depth | 10" |
| Weight | 2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Dynamic Mixer -AC003 Whisk F90 For Ac001.1 Bm2000 Base