Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Hobart AC-8-2026 2 Inch Spring Stainless Steel Precision Component
Item:
#1151429
Technical details
| Fits with Manufacturer | Accutemp |
|---|---|
| Model Number | AC-8-2026 |
| Manufacturer Part # | AC-8-2026 |
| Height | 2" |
| Width | 2" |
| Depth | 4" |
| Weight | 0.6 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
Hobart AC-8-2026 2 Inch Spring Stainless Steel Precision Component
$92.05
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Accutemp AC-8-2026 Spring
