RestaurantSupply.com is your trusted source for Grindmaster coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Authorized Grindmaster dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Grindmaster ABB810 coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Grindmaster ABB810 17 Inch Stainless Steel 10 Gallon Urn with Components
| Manufacturer | Grindmaster |
|---|---|
| Model Number | ABB810 |
| Manufacturer Part # | ABB810 |
| Height | 8" |
| Width | 17" |
| Depth | 17" |
| Weight | 3.8 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Grindmaster ABB810 Basket Complete 10gal Amw Urn
