RestaurantSupply.com is your trusted source for Grindmaster coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Authorized Grindmaster dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Grindmaster ABB3 coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Grindmaster ABB3 12 Inch 3 Gal Brew Basket Stainless Steel with Easy Disassembly
| Manufacturer | Grindmaster |
|---|---|
| Model Number | ABB3 |
| Manufacturer Part # | ABB3 |
| Height | 5.95" |
| Width | 12.6" |
| Depth | 13.7" |
| Weight | 0.87 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Grindmaster ABB3 3 Gal Brew Basket
