RestaurantSupply.com is your trusted source for American Range commercial restaurant ranges.
- Authorized American Range dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock American Range A99649 commercial restaurant ranges
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
American Range A99649 18 Inch Gas Commercial Door Assembly with Corrosion Resistant Material
| Manufacturer | American Range |
|---|---|
| Model Number | A99649 |
| Manufacturer Part # | A99649 |
| Height | 5.75" |
| Width | 18.5" |
| Depth | 24.3" |
| Weight | 27.25 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
American Range A99649 Door Ar 4 24oven Assembly
