RestaurantSupply.com is your trusted source for American Range commercial restaurant ranges.
- Authorized American Range dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock American Range A99542 commercial restaurant ranges
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
American Range A99542 7.38 Inch Wide Stainless Steel Landing Ledge with Descriptors
| Manufacturer | American Range |
|---|---|
| Model Number | A99542 |
| Manufacturer Part # | A99542 |
| Height | 6" |
| Width | 7.38" |
| Depth | 36.2" |
| Weight | 6.92 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
American Range A99542 Landing Ledge 36 Ar Standard
