Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Jade Range faucet and drain accessories.
- Authorized Jade Range dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Jade Range A9286 faucet and drain accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Jade Range A9286 3/4 Inch NPT Vacuum Breaker Lead Free Chrome Plated Brass
| Manufacturer | Middleby Marshall |
|---|---|
| Model Number | A9286 |
| Manufacturer Part # | A9286 |
| Height | 2.5" |
| Width | 3" |
| Depth | 3.25" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Middleby Marshall A9286 Vacumm Breaker Lead-free 3/4" Npt 125 Psi 180f Max Temp, Watts Chrome Plated Brass, All Threads Are Brass., Repair Kit # 8024951, Champion, Hobart, Jackson, Stero
