RestaurantSupply.com is your trusted source for Anets commercial deep fryers.
- Authorized Anets dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Anets A8047101 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Anets A8047101 3.4mm Orifice Burner Gas Component - Precision Dispensing
| Manufacturer | Anets |
|---|---|
| Model Number | A8047101 |
| Manufacturer Part # | A8047101 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Anets A8047101 Pg Orf Brnr 3.4mm 1.56l Ong