RestaurantSupply.com is your trusted source for Pitco commercial deep fryers.
- Authorized Pitco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Pitco A8037901 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Pitco A8037901 0.5 Inch OEM Water Tank Solution for Commercial Kitchens
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | A8037901 |
| Manufacturer Part # | A8037901 |
| Height | 0.5" |
| Width | 0.5" |
| Depth | 2.15" |
| Weight | 0.03 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Pitco A8037901 Pg Wtr Tbg Sol Upr Srtg 2