RestaurantSupply.com is your trusted source for Pitco commercial deep fryers.
- Authorized Pitco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Pitco A8034903 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Pitco A8034903 4.75 Inch Gas Collar BNR Right Hand Commercial Deep Fryer
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | A8034903 |
| Manufacturer Part # | A8034903 |
| Height | 1.45" |
| Width | 4.75" |
| Depth | 5.7" |
| Weight | 0.32 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Pitco A8034903 Pg Collar Bnr Lp Ft Rh Mg Sgh
