RestaurantSupply.com is your trusted source for Pitco commercial deep fryers.
- Authorized Pitco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Pitco A8033001 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Pitco A8033001 3.15 Inch Steel Flxflxfl Flexible Tee - Durable Connections
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | A8033001 |
| Manufacturer Part # | A8033001 |
| Height | 1.55" |
| Width | 3.15" |
| Depth | 4.35" |
| Weight | 0.54 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Pitco A8033001 Pg Tee Steel Flxflxfl
