RestaurantSupply.com is your trusted source for Pitco commercial deep fryers.
- Authorized Pitco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Pitco A8031601 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Pitco A8031601 1 Inch Crossover Component Durable Metal for Commercial Use
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | A8031601 |
| Manufacturer Part # | A8031601 |
| Height | 0.8" |
| Width | 1" |
| Depth | 4.15" |
| Weight | 0.08 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Pitco A8031601 Pg Crossover Dg14
