RestaurantSupply.com is your trusted source for Pitco commercial deep fryers.
- Authorized Pitco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Pitco A8031301 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Pitco A8031301 11 Inch Gas Burner OEM Pitco with Corrosion Resistant Metals
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | A8031301 |
| Manufacturer Part # | A8031301 |
| Height | 0.6" |
| Width | 10.7" |
| Depth | 16.4" |
| Weight | 0.35 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Pitco A8031301 Pg Gskt Bnr Dg14t
