RestaurantSupply.com is your trusted source for Pitco commercial deep fryers.
- Authorized Pitco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Pitco A8030101-C commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Pitco A8030101-C 3.65 Inch Valve Shoulder for SG14T Commercial Applications
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | A8030101-C |
| Manufacturer Part # | A8030101-C |
| Height | 2.75" |
| Width | 3.65" |
| Depth | 4.25" |
| Weight | 0.53 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Pitco A8030101-C Pg Vlv Shld Sg14t