- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Magikitch'N A8027301 2 Inch Ignitor Bracket for Pitco Fryer Ag14 Mg14
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | A8027301 |
| Manufacturer Part # | A8027301 |
| Height | 1" |
| Width | 2" |
| Depth | 11" |
| Weight | 0.28 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Pitco A8027301 Ignitor Bracket 10-9/16" X 1-9/16", Pitco Fryer Ag14 Mg14
