RestaurantSupply.com is your trusted source for American Range commercial restaurant ranges.
- Authorized American Range dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock American Range A80228 commercial restaurant ranges
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
American Range A80228 4.7 Inch Stainless Steel Valve Drain with Precise Flow Control
| Manufacturer | American Range |
|---|---|
| Model Number | A80228 |
| Manufacturer Part # | A80228 |
| Height | 2.15" |
| Width | 4.7" |
| Depth | 7.8" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
American Range A80228 Valve Drain Nsf Af 75 Series
