RestaurantSupply.com is your trusted source for Pitco commercial deep fryers.
- Authorized Pitco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Pitco A8013101C commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Pitco A8013101C 6 Inch Handle Support Corrosion Resistant for Commercial Use
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | A8013101C |
| Manufacturer Part # | A8013101C |
| Height | 5" |
| Width | 6" |
| Depth | 9" |
| Weight | 0.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Pitco A8013101C Pg Hdl Utrl Sprt Rtg14