- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Panasonic A800D3060GP 2.05 Inch Knob for Panasonic Equipment with Precise Control
| Manufacturer | Panasonic |
|---|---|
| Model Number | A800D3060GP |
| Manufacturer Part # | A800D3060GP |
| Height | 1.8" |
| Width | 2.05" |
| Depth | 2.7" |
| Weight | 0.04 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Panasonic A800D3060GP Knob
