- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Star A8-32540 3.95 Inch Elevator and Support Assembly Toaster Parts
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | A8-32540 |
| Manufacturer Part # | A8-32540 |
| Height | 3.05" |
| Width | 3.95" |
| Depth | 7.35" |
| Weight | 0.3 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg A8-32540 Elevator & Support Assembly, Toastmaster Toaster Tp22 Tp44 Tp120
