RestaurantSupply.com is your trusted source for Edlund can opener parts.
- Authorized Edlund dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Edlund A7565 can opener parts
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Edlund A7565 3.95 Inch Weldment Knife Stainless Steel Durable Cutting Tool
| Manufacturer | Edlund |
|---|---|
| Model Number | A7565 |
| Manufacturer Part # | A7565 |
| Height | 2.25" |
| Width | 3.95" |
| Depth | 6.55" |
| Weight | 0.09 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Edlund A7565 Weldment Knife 307 Dia.