RestaurantSupply.com is your trusted source for Grindmaster coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Authorized Grindmaster dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Grindmaster A71803 coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Grindmaster A71803 9 Inch Cord Power 120v 15a Electric OEM Component
| Manufacturer | Grindmaster |
|---|---|
| Model Number | A71803 |
| Manufacturer Part # | A71803 |
| Height | 2.65" |
| Width | 9.75" |
| Depth | 10.65" |
| Weight | 2.09 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Grindmaster A71803 Cord Power 120v 15a