- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Grindmaster A718-213 1.2 Inch Valve Fill Assembly with Corrosion Resistant Material
| Manufacturer | Grindmaster |
|---|---|
| Model Number | A718-213 |
| Manufacturer Part # | A718-213 |
| Height | 0.65" |
| Width | 1.2" |
| Depth | 1.95" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Grindmaster A718-213 Valve Fill Assy 87710 Urn