- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Grindmaster A718-188G 11 Inch H20 Inlet Electric OEM for 7700 Series
| Manufacturer | Grindmaster |
|---|---|
| Model Number | A718-188G |
| Manufacturer Part # | A718-188G |
| Height | 5.9" |
| Width | 11.25" |
| Depth | 20.85" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Grindmaster A718-188G Assy H20 Inlet 7700 230vce