Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Grindmaster coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Authorized Grindmaster dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Grindmaster A718-044 coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Grindmaster A718-044 1.95 Inch 12 Gauge Glass Assembly Water OEM Durable
| Manufacturer | Grindmaster |
|---|---|
| Model Number | A718-044 |
| Manufacturer Part # | A718-044 |
| Height | 1.8" |
| Width | 1.95" |
| Depth | 13.15" |
| Weight | 3 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Grindmaster A718-044 12 Gauge Glass Assemblywater (c)