Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Grindmaster coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Authorized Grindmaster dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Grindmaster A718-040 coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Grindmaster A718-040 6.9 Inch Gauge Glass Assembly with Durable Construction
| Manufacturer | Grindmaster |
|---|---|
| Model Number | A718-040 |
| Manufacturer Part # | A718-040 |
| Height | 6.75" |
| Width | 6.9" |
| Depth | 12.35" |
| Weight | 7.93 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Grindmaster A718-040 7 Gauge Glass Assywater (c)