Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Star A710E8739 2.25 Inch Dial Calibration Device Stainless Steel
| Fits with Manufacturer | Toastmaster - See Middleby Marshall |
|---|---|
| Model Number | A710E8739 |
| Manufacturer Part # | A710E8739 |
| Height | 0.88" |
| Width | 2.25" |
| Depth | 2.25" |
| Weight | 0.14 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Toastmaster - See Middleby Marshall A710E8739 Dial 2 1/4 D Off 550 200
