RestaurantSupply.com is your trusted source for Pitco commercial deep fryers.
- Authorized Pitco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Pitco A7030602-C commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Pitco A7030602-C Width 0.8 Inch Waste Oil Valve Handle Stainless Steel
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | A7030602-C |
| Manufacturer Part # | A7030602-C |
| Height | 0.5" |
| Width | 0.8" |
| Depth | 1.95" |
| Weight | 0.04 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Pitco A7030602-C Fltr Waste Oil Vlv Hdl Sg/sgh
