RestaurantSupply.com is your trusted source for Pitco commercial deep fryers.
- Authorized Pitco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Pitco A7030401-C commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Pitco A7030401-C 0.3 Inch Waste Oil Bracket Support Stainless Steel
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | A7030401-C |
| Manufacturer Part # | A7030401-C |
| Height | 0.2" |
| Width | 0.3" |
| Depth | 0.5" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Pitco A7030401-C Filter Waste Oil Brackt Suppor
