RestaurantSupply.com is your trusted source for Pitco commercial deep fryers.
- Authorized Pitco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Pitco A7028401-C commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Pitco A7028401-C 0.75 Inch Filter Pump Rod Holder to Ensure Stability
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | A7028401-C |
| Manufacturer Part # | A7028401-C |
| Height | 0.5" |
| Width | 0.75" |
| Depth | 2.7" |
| Weight | 0.04 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Pitco A7028401-C Fltr Pmp Pl Rod Hldr Df D
