RestaurantSupply.com is your trusted source for Pitco commercial deep fryers.
- Authorized Pitco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Pitco A7023001C commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Pitco A7023001C Fltr Rtrn Brkt Fr SG14T DG14T - OEM Metal
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | A7023001C |
| Manufacturer Part # | A7023001C |
| Height | 1.2" |
| Width | 1.2" |
| Depth | 1.45" |
| Weight | 0.05 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Pitco A7023001C Fltr Rtrn Brkt Fr Sg14t Dg14t
